Екзаменаційні відомості

Екзаменаційна відомість. Фінансовий відділ

Екзаменаційна відомість. Відділ освіти, культури, молоді і спорту (начальник відділу)

Екзаменаційна відомість. Служба у справах дітей (начальник)

Екзаменаційна відомість. Відділ освіти, культури, молоді і спорту (головний бухгалтер)

Екзаменаційна відомість. Відділ освіти, культури, молоді і спорту (провідний спеціаліст)

Екзаменаційна відомість. Відділ освіти, культури, молоді і спорту (спеціаліст І категорії)

Екзаменаційна відомість. Служба у справах дітей (спеціаліст)

Екзаменаційна відомість. Головинська сільська рада (спеціаліст І категорії по веденню бухобліку і звітності)

Екзаменаційна відомість. Загальний відділ (начальник)

Екзаменаційна відомість. Відділ освіти, культури, молоді і спорту (спеціаліст І категорії по веденню бухобліку і звітності)

Екзаменаційна відомість. Відділ соціального захисту населення (спеціалісти)