Сільський голова

Бачук Олександр Володимирович

Сільський голова

Народився 21 липня 1992 року в с.Базальтове Костопільського району Рівненської області. Громадянин України.

У 2009 році отримав базову освіту в Злазненському НВК.

З 2009 р. по 2014 р. навчався в Національному університеті «Острозька академі», здобув повну вищу освіту (ступінь «магістр») за напрямом підготовки «Економіка та підприємництво», спеціальність «Фінанси та кредит».

З 2011 р. по 2015 р. навчався в НУ «Острозька академія» за напрямом підготовки «право», спеціальність «правознавство», здобув повну вищу освіту, ступінь магістр.

З 2009 р. по 2014 р. працював в ПВБП «Базальтвирібпром».

З 2015 р. по 2019 р. працював в Асоціації компаній «Експерт – Рівне» на посаді експерт оцінювач.

В 2019 році був керівником приватного підприємства «ЗАХІД БАЗАЛЬТ».

22 грудня 2019 року на перших місцевих виборах в Головинській ОТГ був обраний сільським головою.

25 жовтня 2020 року на місцевих виборах був повторно обраний сільським головою Головинської територіального громади.