Нове епідеміологічне зонування

Дата: 14.09.2020 16:25

Відсьогодні на Рівненщині починає діяти нове епідеміологічне зонування, відповідно до якого Костопільський район віднесено до "помаранчевої зони".

Враховуючи  що встановлення «помаранчевого рівня» епідемічної небезпеки поширення COVID-19 дозволяє роботу ДНЗ;

керівникам дошкільних навчальних закладів Головинської сільської об’єднаної територіальної громади забезпечити виконання Постанови Головного санітарного лікаря України №25 від 21.05.2020 року «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19).

Таким чином, відсьогодні 14.09.2020 року на території Головинської ОТГ починають працювати школи та дитячі садочки з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів.