З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2020 09:25

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати, ветерани місцевого самоврядування, колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростання ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади,  депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми,  дбають про розквіт і зростання громади.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців, що в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною та заможною.

Особливі слова подяки ветеранам ОМС, які зробили особистий  вклад в його становлення та розвиток. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

Тому бажаємо Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я,  щастя, миру і злагоди,  родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і задумів!