Рівненська обласна рада виділить кошти на ремонт покрівлі школи в селі Злазне

Дата: 18.03.2021 19:21

Сільський голова Олександр Бачук задоволений тим, що через депутата Рівненської обласної ради Руслана Потапчука зумів донести до Рівненської обласної ради прохання виділити кошти на ремонт даху школи в селі Злазне.

"Торік ми відремонтували дах цього навчального закладу, але не вистачило коштів, щоб відремонтувати покрівлю над секцією, де спортивний та актовий зали. На сесії облради 11 березня депутати ухвалили рішення про виділення 3 мільйонів 254 тисяч гривень з обласного бюджету на ремонт покрівлі над спортзалом і актовим залами. Ми теж підключимось до цього процесу, профінансуємо з місцевого бюджету двадцять відсотків робіт. Проектом передбачено не лише відремонтувати покрівлю, а й зробити всередині спортивного та актового залів ремонт, утеплити фасад, встановити енергозберігаючі вікна".

Матеріали взяті з офіційного інтернет-видання Голос України