ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ "МАТИ-ГЕРОЇНЯ"

Дата: 30.03.2021 16:54

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Головинської сільської ради відбулося урочисте вручення нагрудного знаку та посвідчення про присвоєння Почесного звання України "Мати-героїня".

Згідно з Указом Президента України №568/2020 від 15 грудня 2020 року Почесне звання "Мати-героїня" присвоєно жительці с. Іваничі Бабак Ірині Володимирівні, жительці с. Звіздівка Мельник Оксані Іванівні, жительці с. Вигін Полюх Тетяні Іванівні, жительці с. Звіздівка Шворобей Валентині Іванівні та жительці с. Злазне Шершун Лесі Кирилівні.

«Мати-героїня» - це не просто державна нагорода, а знак глибокої вдячності та поваги до материнства. Тож хочеться побажати міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, побільше хороших світлих днів у житті, мирного неба над головою, поваги від рідних і близьких та Божого благословіння Вам і Вашим родинам.