Державна підтримка для малого та середнього бізнесу

Дата: 30.04.2021 11:31

Для підприємців Рівненщини продовжують впроваджувати нові механізми державної підтримки.

Одним із таких механізмів є обласна програма часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються для реалізації проєктів суб’єктів малого та середнього бізнесу.

Часткове відшкодування відсоткових ставок здійснюватиметься нга конкурсній основі.

Право на одержання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків за рішенням конкурсної комісії може надаватись суб’єктам малого та середнього підприємництва, які:

• розробили або реалізують проєкт, який передбачає: впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва (надання послуг, виконання робіт);
  • отримали цільовий кредит в банку.

Детальніше про порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодувння відсоткових ставок за кредитами банків можна ознайомитись за посиланням