Головинська територіальна громада
Рівненського району Рівненської області

До уваги пасічників!

Дата: 17.06.2021 15:35
Кількість переглядів: 2864

Фото без опису

 

Одним із напрямів державної підтримки розвитку сільського господарства в Україні є спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї.

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за умови наявності в господарстві від 10 до 300 бджолосімей. У такому випадку розмір дотації становить 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації фізичні особи та суб’єкти господарювання подають до сільської ради за місцезнаходженням пасіки до 1 жовтня такі документи:

  • Копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • Копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • Копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);
  • Копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • Копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • Копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відповідну відмітку в паспорті) (фізичні особи);
  • Копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • Довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

 

Для нарахування дотації за бджолосім’ї суб’єктам господарювання, які є юридичними особами, дотації нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у формі №24 (річна) та підтверджена ветеринарно-санітарним паспортом пасіки.

Для нарахування дотації за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним особам – підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь