Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 25.08.2021 16:15

25 серпня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Головинської сільської ради Рівненської області під головуванням сільського голови Олександра БАЧУКА. На засіданні розглянуто 3 питання щодо захисту прав та інтересів 5 дітей. Питання порядку денного були вивчені працівниками служби у справах дітей сільської ради та обговорені членами комісії.

За результатами обговорення комісія прийняла рішення про доцільність позбавлення батьківських прав громадянина стосовно 2 малолітніх дітей, про доцільність встановлення опіки над малолітньою дитиною,  позбавленою батьківського піклування, та   відповідність її інтересам дитини. Обговорено питання про стан виконання батьківських обов’язків громадянкою стосовно 2 неповнолітніх дітей.

У засіданні взяли участь 10 членів комісії.