Дата: 26.08.2021 10:23

25 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, в роботі якого взяли 12 членів виконавчого комітету.

Начальник фінансового відділу Валентина Майданець доповіла про стан виконання сільського бюджету за I півріччя 2021 року, члени виконкому своїм рішенням затвердили звіт.

З метою забезпечення своєчасного, належного обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, що проживають на території Головинської сільської ради, забезпечення здобуття ними дошкільної та загальної середньої освіти прийнято рішення «Про облік дітей дошкільного та шкільного віку Головинської територіальної громади».

З метою забезпечення якісної підготовки бюджетних установ Головинської сільської ради до організованого початку нового 2021-2022 опалювального періоду та роботи в осінньо-зимовий період, недопущення збоїв в роботі опалювальних систем, створення належних умов для навчання та виховання дітей, дотримання температурного режиму в бюджетних установах громади, виконавчий комітет Головинської  сільської ради прийняв рішення «Про підготовку бюджетних установ Головинської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 року.

Прийнято рішення про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» жительці с.Звіздівка.

В ході засідання члени виконкому розглянули та прийняли рішення, що стосуються соціально-правового захисту, зокрема:
       -  про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування;
       - про встановлення опіки над дитииною, позбавленою батьківського піклування.

Детально обговоривши та керуючись рішенням відповідної комісії, затвердили висновок щодо доцільності позбавлення батьківських прав.

Присвоєно поштові адреси земельним ділянкам.

На засіданні розглянуто 11 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення.