28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників.

Дата: 28.10.2021 14:22

Сьогодні в нашій державі відзначається День визволення України від фашистських загарбників.

Цього дня 1944 року відбулося остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Ця пам'ятна дата назавжди залишиться в історії нашої держави. На фронтах Другої світової загинули мільйони українців. Загинули заради свободи та майбутнього для своїх дітей та онуків, заради нашого вільного життя.

Утім, пам’ятаймо, що з вигнанням нацистських окупантів з України у 1944-му Україна не стала вільною, а опинилася під пануванням радянського тоталітарного режиму. До свободи, права вільно думати й говорити, будувати своє майбутнє українці ще долатимуть перепони майже 50 років.

Висловлюємо щирі слова вдячності за відданість народу тим, хто здолав нацистських окупантів, тим, хто продовжує сьогодні славні бойові традиції старших поколінь, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Вічна слава полеглим. Шануймо тих, хто воював за рідну землю і воює нині!