Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 29.10.2021 14:42

Із метою забезпечення та реалізації прав дітей 29 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Головинської сільської ради Рівненської області під головуванням сільського голови Олександра БАЧУКА. На засіданні розглянуто 4 питання, які стосувалися захисту прав та інтересів дітей. Питання порядку денного були вивчені працівниками служби у справах дітей сільської ради та обговорені членами комісії.

За результати обговорення комісія прийняла рішення про доцільність встановлення опіки над малолітньою дитиною,  позбавленою батьківського піклування, та   відповідність її інтересам дитини. Обговорені питання про забезпечення прав і найкращих інтересів дітей, влаштованих/зарахованих на цілодобове перебування до закладів та продовження терміну опіки та піклування над 3 дітьми, позбавленими батьківського піклування.

У засіданні взяло участь 10 членів комісії.