Стратегія розвитку територіальної громади

Дата: 22.02.2021 14:00

Ми зовсім недавно розпочали свій шлях становлення як об’єднана громада і за неповних два роки роботи новообраної Головинської сільської ради зробили багато важливих справ та не збираємось зупинятись на досягнутому. Маленькими кроками, не зупиняючись, ми впевнено рухаємося вперед.

Наша ціль – зробити так, щоб кожна людина в громаді відчула реальні зміни на краще. Тому дуже важливо зараз визначити, в якому напрямі потрібно рухатись до цих змін, які кроки мають бути першочерговими, яке спільне бачення та яку стратегію розвитку маємо реалізувати у найближчі 5-7 років.

Згідно рішення сесії сільської ради від 8 лютого  2021 року «Про затвердження створення робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку Головинської сільської ради до 2027 року» офіційно запроваджується процес стратегічного планування, у ході якого спільними зусиллями виконавчого апарату сільської ради, депутатського корпусу та громадськості буде розроблено та впроваджено Стратегію розвитку Головинської територіальної громади.

Стратегія розвитку територіальної громади