Взаємодія – запорука успіху

Дата: 19.11.2021 12:40

17 листопада 2021 року провідним інспектором Рівненського районного відділу № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та начальником відділу «Костопільське бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснено виїзд до жителів Малостидинського та Яполотського старостинських округів Костопільської міської територіальної громади. Під час виїзду 5 громадянам надано юридичні консультації, проведена робота із 2 громадянами, які постановами Костопільського районного суду Рівненської області визнані винними у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та до яких застосовано адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт. Правопорушникам наголошено на відповідальності за невиконання постанов суду та батьківських обов’язків.

Цього ж дня проведена також зустріч із учнями 5-го і 8-го класів комунального закладу «Костопільська спеціальна школа І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради, що знаходиться по вулиці Пушкіна, 3 у місті Костопіль. Під час зустрічі учні школи отримали інформацію від представників сектору ювенальної превенції відділу превенції Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області, Костопільського бюро правової допомоги та уповноваженого органу з питань пробації стосовно захисту своїх прав і виконання обов’язків, про відповідальність за вчинення злочинів, проступків і правопорушень.