Засідання виконавчого комітету 29.11.2021

Дата: 30.11.2021 11:01

29 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету, в роботі якого взяли 11 членів виконавчого комітету.

Заслухали інформацію дільничного офіцера поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області Єфімця Юрія Олеговича про стан охорони правопорядку та боротьби із злочинністю на території Головинської сільської ради.

З метою належного розгляду житлових питань громадян, які потребують поліпшення житлових умов та інших питань квартирного обліку, прийнято рішення про утворення громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Головинської сільської ради та затверджено Положення про неї.

Заступник сільського голови Сергій КОВАЛЬ проінформував членів виконавчого комітету про використання та облік захисних споруд розташованих на території Головинської сільської ради.

Заслухавши інформацію сільського голови Олександра БАЧУКА, надано дозвіл на зрізання дерев та чагарників.

Розглянувши заяви громадян, надані ними відповідні документи, відповідно до Програми соціального захисту населення та підтримки населення Головинської сільської ради на 2021 рік, прийнято рішення про наданння матеріальної допомоги громадянам на лікування та реабілітацію.

Всі питання порядку денного розглянуто на засідання виконавчого комітету та прийнято відповідні рішення.