З Новим роком!

Дата: 31.12.2021 11:37

Шановні жителі Головинської громади !

Прийміть найщиріші вітання Новим роком! Це свято з-поміж інших для кожного із нас має особливе значення, бо знаменує собою закінчення ще одного року праці, пошуків, задумів і втілення їх в життя, та народження нового часу – часу нових надій та сподівань, нових відкриттів, успіхів та перемог! Тож нехай прийдешній рік засяє добром, щастям, здоров’ям, примножить наші успіхи та здобутки, надасть нових сил у роботі! Нехай магічна чарівність Нового року буде в посмішках близьких Вам людей, у мерехтінні зірок та полум’ї свічок, в особливій теплоті та доброті, що створюють відчуття дива новорічного свята! Нехай разом із новорічною ялинкою до Ваших осель назавжди увійдуть піднесений настрій та передчуття щасливих змін, злагоду в сім’ї, щедре родинне тепло!

З повагою сільський голова Олександр БАЧУК