День пам'яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2022 14:28

Сьогодні - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме в цей день, 27 cічня, у 1945 році війська 1-го Українського фронту звільнили в'язнів найбільшого нацистського табору смерті «Аушвіц-Біркенау».

Голокост, жахливий злочин нацистів, став однією з наймасштабніших трагедій в історії людства. Близько 6 мільйонів людей були знищені лише за те, що належали до єврейського народу.

На даний час українці протистоять агресору, який хоче знищити наш народ. Однак, ми вчимося на помилках минулого та кожен із нас робить усе можливе, аби трагедія Голокосту не повторилася в майбутньому. Пам’ятаймо про це і будьмо єдиними у відстоюванні ідеалів гуманізму, демократії, свободи та миру у всьому світі.

Пам’ятаймо, що людське життя – це найвища цінність. Тож у цей пам’ятний день висловлюю щирі співчуття рідним і близьким усіх загиблих від рук нацистів у роки Другої світової війни. І будь-який режим, що базується на ненависті та нетерпимості, – приречений на крах.

Вічна пам’ять жертвам Голокосту.