ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ! ПЕРЕЛІК ЗАХИСНИХ СПОРУД!

Дата: 24.02.2022 12:21

Головинська сільська територіальна громада Рівненського району (Костопільський район)

Головинський ліцей Костопільської районної ради Рівненської області, (35779276)

35041, Костопільський район, с. Головин, вул. В.Прищепи, 22

Головинська сільська рада, (04526590), житловий будинок

35041, Костопільський район, с. Головин, вул. Вишнева, 1

Комунальна (діючі суб"єкти господарювання)

Головинський дошкільний навчальний заклад «Барвінок» Головинської сільської ради, (35861653)

35041, Костопільський район, с. Головин, вул. В.Прищепи, 21

Комунальна (діючі суб"єкти господарювання)

Приватне акціонерне товариство Івано-долинський спецкар"єр, (05471862)

35042, Костопільський район, с. Базальтове, вул. Базальтівська, 10

Складські приміщення

Приватна (колективна, увійшла до статутних фондів)

Фізична особа-підприємець Прохор Л.С. (магазин райспоживспілка)

35041, Костопільський район, с. Берестовець

Не використовується

Приватна (колективна, увійшла до статутних фондів)

Ставецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області, (35797232)

35051, Костопільський район, с. Ставок, вул. Шевченка, 13

Спортивні приміщення

Злазненська сільська рада, (04386195) житловий будинок

35040, Костопільський район, с. Злазне, вул. Жовтнева, 8

Комунальна (діючі суб"єкти господарювання)

Злазненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області, (39370699) ЗНЗ с. Злазне

35040, Костопільський район, с. Злазне, вул. Шкільна, 42

Спортивні приміщення

Комунальна (діючі суб"єкти господарювання)

Основний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення пересувними автомобілями, оснащеними гучномовцями.

ЗАПАМЯТАЙТЕ! СИРЕНА І ПЕРЕРИВИСТІ ГУДКИ ІНШИХ СИГНАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ОЗНАЧАЮТЬ СИГНАЛ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ «УВАГА ВСІМ!».

На кожний випадок надзвичайних ситуацій підготовлені відповідні варіанти повідомлень.

Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки, тощо) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.

Вислухавши повідомлення кожний громадянин повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками.

ПОВІДОМЛЕННЯ ВКЛЮЧАЄ:

— ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАДЗВИЧАЙНУ СИТУАЦІЮ;— МІСЦЕ І ЧАС ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ;

— ТЕРИТОРІЮ (РАЙОНИ, МАСИВИ, БУДИНКИ ТОЩО), ЯКА ПОТРАПЛЯЄ В ОСЕРЕДКИ (ЗОНИ) УРАЖЕННЯ;

— ПОРЯДОК ДІЙ ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ;— ІНШУ ІНФОРМАЦІЮ.

КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН, який знаходиться на роботі, повинен виконувати всі розпорядження керівника суб’єкта господарювання у відповідності з планом цивільного захисту, а також приймати участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт у складі формувань або за вказівками органів управління цивільного захисту.

ЯКЩО ГРОМАДЯНИН ЗНАХОДИТЬСЯ ДОМА, при виникненні надзвичайної ситуації, повинен:

повідомити про отриману інформацію сусідів;

постійно тримати при собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інше), гроші, засоби зв’язку, предмети особистої гігієни, запас їжі та води; провести у квартирі (будинку) протипожежні профілактичні заходи (виключити газ, водопостачання, електропостачання та інше), підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх; знайти місце найближчого укриття (підвальне приміщення,  тощо), або найближчі укриття

.ЯКЩО СИГНАЛ ЗАСТАВ ВАС У ТРАНСПОРТІ, ГРОМАДСЬКОМУ МІСЦІ (магазині, театрі, на ринку тощо) необхідно уважно і спокійно вислухати повідомлення, визначитися, де знаходиться найближче укриття, і якнайшвидше до нього добратися та укритися в ньому. Якщо є час якнайшвидше добратися до дому і діяти у відповідності з отриманими вказівками.

На території громади засобами подачі сигналу служать церковні дзвони та сирени пожежних машин та поліції. При наявності включити радіоприймачі