Захищати Україну – зараз головний обов’язок кожного!

Дата: 23.03.2022 15:35

Колектив Центру пробації долучається до захисту нашої Держави і в тилу, і на передовій.

???? Майже 100 працівників підрозділів пробації з різних областей наразі захищають Україну зі зброєю в руках: 27 пробаціонерів несуть службу в лавах Збройних Сил України, 61 – у складі підрозділів територіальної оборони.

???? Понад сотню працівників активно займаються волонтерською допомогою та надають допомогу внутрішньо переселеним громадянам України.

????На інформаційному фронті війни працюють майже всі працівники пробації: одні розвінчують недостовірну інформацію, інші – допомагають ближнім отримати корисні поради та надихають мотивуючими постами у соціальних мережах.

???? Пишаємось кожним, хто в цей непростий для держави час зберігає витримку та допомагає відстояти національні інтереси, свободу, життя!

????????#UAразом Разом ми сильні! Слава Україні! Героям слава!