День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2022 14:05

Цьогоріч, 8 травня, Україна разом з усім цивілізованим світом відзначає 77-річницю завершення ІІ Світової війни – День пам’яті та примирення.

Для усіх – це день скорботи, вшанування та спомину жертв цієї страшної війни, нагадування, що наше основне завдання – ніколи більше не допустити повторення цієї трагедії.

24 лютого 2022 року, росія вкотре довела, що вважати її частиною цивілізованого світу було помилкою. Помилкою, за яку зараз мільйони громадян України платять страшну, криваву ціну.

Сьогодні, для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного сусіда-злочинця. Міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас.

Пам’ятаємо, боремося, перемагаємо!

Слава Україні!