ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Дата: 24.04.2022 14:11

Великдень – найвеличніше і найсвітліше свято для всіх християн!

Але цього року Україна відзначає Великдень під час війни. Повномасштабної, зухвалої, вбивчої війни.

Сьогодні, на жаль, українці вітають з воскресінням Христовим одне одного не тільки вдома, за родинним столом у колі близьких. Сьогодні «Христос Воскрес» кажуть у підвалах та бомбосховищах, за тисячі кілометрів від дому або у перерві від звуків вибуху.

Сьогодні 60-й день війни рф проти України. Два місяці протистояння України проти окупантів. Два місяці, як ми незламно стоїмо за нашу незалежність.

Українська нація довела вчергове - ми є незламні та непохильні, як скеля. Ми є згуртованими, єдиними та волелюбними. Ми - нація воїнів, захисників. Пліч-о-пліч Україна стала перед навалою ворога стіною, яку не зламають ані вогнем, ані мечем.

Ісус Христос помер за наш світ.

І наші захисники нині життя віддають за нашу свободу.

Завдяки українцям світ зрозумів, як виглядають справжні сила духу, незламність та сміливість.

Великдень – це перемога правди над неправдою, життя над смертю, надії над безнадією.

Ми впевнені, що світло переможе темряву, добро переможе зло, життя переможе смерть. А отже, і переможе Україна

Перемога буде за нами. Христос воскрес! Воскресне й Україна!