Пробація в період воєнного стану: працюємо, тримаємо на контролі

Дата: 19.05.2022 15:15

На період дії на території України воєнного стану Рівненський районний відділ №3 філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області продовжує працювати у звичному режимі, адже забезпечення безпеки суспільства - основне завдання пробації, яке реалізується завдяки  системі наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Нагадуємо, що вирок суду є обов’язковим до виконання, його виконання не відкладається на час дії воєнного стану або у зв’язку зі зміною особою місця проживання і виконуються за місцем фактичного проживання засуджених осіб, або осіб, притягнутих до адміністративної відповідальності.

З метою проведення відповідної роботи із внутрішньо переміщеними особами із регіонів, на яких ведуться бойові дії представники Рівненського районного відділу №3 філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області, спільно з відділом «Костопільське бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводять зустрічі із відповідною категорією осіб.

Так, станом на 17.05.2022 року вже проведено три таких зустрічі, на яких представники уповноваженого органу з питань пробації інформують вимушених переселенців про їхні права та обов`язки та повідомляють, що у разі перебування на обліку уповноваженого органу з питань пробації на території, на яких ведуться бойові дії, їм необхідно звернутися до уповноваженого органу пробації за фактичним місцем свого проживання .

Тому Рівненський районний відділ №3 філії ДУ «Центр пробації» в Рівненській області вкотре нагадує, що особи, засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, або які притягнуті до адміністративної відповідальності у виді громадських або суспільно корисних робіт та які, у зв’язку з повномаштабним вторгненням російської федерації на територію України були вимушені змінити своє місце проживання та станом на сьогодні проживають на території, Головинської, Деражненської Костопільської та Малолюбашанської територіальної громади зобов’язані звернутися до Рівненського районного відділу №3 філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області за адресою м.Костопіль, вул. Незалежності, 14 для проведення відповідної роботи.

Рівненський районний відділ №3 філії

ДУ «Центр пробації» у Рівненській області