Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 19.05.2022 17:00

19 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, в роботі якого взяли 10 членів виконавчого комітету.

Члени виконавчого комітету заслухали та схвалили звіт сільського голови Олександра БАЧУКА про роботу сільської ради та виконавчого комітету за 2021 рік.

Головний бухгалтер фінансового відділу Марія КРАВЧУК доповіла про стан виконання сільського бюджету за I квартал 2022 року. Члени виконкому своїм рішенням затвердили звіт.

З метою належної організації відзначення Міжнародного дня захисту дітей та Дня Конституції України члени виконавчого комітету затвердили план заходів з підготовки.

З метою забезпечення якісної підготовки бюджетних установ Головинської сільської ради до організованого початку нового 2022-2023 опалювального періоду та роботи в осінньо-зимовий період, недопущення збоїв в роботі опалювальних систем, створення належних умов для навчання та виховання дітей, дотримання температурного режиму в бюджетних установах громади, виконавчий комітет Головинської  сільської ради прийняв рішення «Про підготовку господарського комплексу і соціальної сфери Головинської сільської ради до осінньо-зимового період 2022-2023 років.

Розглянувши заяви громадян, надані ними відповідні документи, відповідно до Програми соціального захисту населення та підтримки населення Головинської сільської ради на 2022 рік, прийнято рішення про наданння матеріальної допомоги громадянам на лікування.

Всі питання порядку денного розглянуто на засідання виконавчого комітету та прийнято відповідні рішення.