Благодійна акція "Подаруй дитині свято"

Дата: 20.05.2022 12:31

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. У цей день варто вкотре нагадати, що саме ми, дорослі, відповідаємо за їх добробут та щастя, тому турботу про дітей та захист їхніх прав є нашим головним обов’язком.

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей оголошуємо благодійну акцію «Подаруй дитині свято», метою якої стане збір подарунків для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (іграшки, настільні ігри, книжки, фарби, олівці, фломастери, розмальовки, альбоми для малювання, солодощі тощо).

Долучитися до доброї справи легко – варто лише, за можливості, придбати щось із списку необхідного та принести до Головинської сільської ради, за адресою село Головин, вулиця Вишнева, 1, або до адміністративних приміщень старостинських округів -  село Злазне, вулиця Жовтнева, 8 та село Звіздівка, вулиця Івана Франка, 24.

Збір розпочинається 20 травня, відтак проводитиметься у будні дні з 8.00 до 17.15 й триватиме до 30 травня 2022 року.

Консультації за телефоном: 068 3321498 (керуюча справами виконкому Оксана Никончук).