Перейменування об’єктів благоустрою у Головинській громаді

Дата: 02.06.2022 14:51

Згідно із Законом України 317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи тяжкі наслідки повномасштабної російської збройної агресії проти України, відповідно до рішення сесії сільської ради від 20.05.2022 року № 845 «Про створення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків на території Головинської сільської ради», здійснено моніторинг об’єктів благоустрою на території Головинської сільської територіальної громади, назви яких пов’язані з російською федерацією та визначено перелік вулиць Головинської сільської територіальної громади, назви яких пропонується перейменувати:

с.Злазне - вулиця Жовтнева

с.Злазнепровулок Жовтневий

с.Злазне – вулиця 1 Травня

с.Злазне - вулиця Колгоспна

с.Вигін - вулиця Гагаріна

с.Берестовець - вулиця В. Сидорова

Відтак, триватиме як опитування (анкетування), так і обговорення цього питання серед місцевого населення.

Збір пропозицій щодо назв вулиць можна подавати до Головинської сільської ради за адресою с. Головин вул. Вишнева, 1 або старостинського округу за місцем проживання, або ж на електронну пошту сільської ради golovin_sr@ukr.net

Строк прийому пропозицій: з 02 червня по 02 липня 2022 р. (включно).

Прізвище, ім’я та по батькові контактної особи: Бабич Тамара Василівна, член комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків на території Головинської сільської територіальної громади, староста Злазненського старостинського округу,    тел.: 0973538677

Результати збору пропозицій будуть опібліковані на офіційному сайті Головинської сільської ради.