Перейменування об’єктів благоустрою у Головинській громаді: результати опитувань

Дата: 17.08.2022 16:30

02.06.2022 року було розміщено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулку в населених пунктах Головинської сільської територіальної громади. Протягом двох місяців приймались пропозиції від жителів сільської ради. Старостою та депутатами  проведено опитування шляхом анкетування жителів вулиць та провулку, які підлягають перейменуванню. Результати опитування були винесені на розгляд комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків на території Головинської сільської ради, яка відбулася 16.08.2022 року.

За результатами обговорення (опитування) визначено наступні варіанти перейменування вулиць та провулку в населених пунктах Головинської сільської територіальної  громади:

Назва населеного пунку

Діюча назва вулиці (провулку)

Пропонована назва

Жовтнева

Миру

Жовтневий

Мирний

1 Травня

Лесі Українки

Колгоспна

Затишна

Вигін

Гагаріна

Козацька

с. Берестовець – вулиця Сидорова – буде проведено додаткове обговорення (опитування), у зв’язку з внесенням пропозиції ініціативної групи щодо присвоєння іменної назви.