Сплачуйте за комунальні послуги вчасно!

Дата: 25.08.2022 14:16

В умовах підготовки підприємств до осінньо-зимового періоду 2022-2023 рр. одним з проблемних питань є питання заборгованості споживачів за спожиті енергоносії та надані комунальні послуги.

Наразі оплата споживачі є основним джерелом надходжень підприємств-надавачів відповідних послуг, що дозволяє їм здійнити виплату заробітної плати своїм працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води.

Погашення значного обсягу боргів населення за послуги з постачання теплової енергії до початку опалювального періоду 2022/23 року є запорукою належного його проходження та виконання теплопостачальними підприємствами своїх зобов’язань, у тому числі в частині розрахунків з постачальником за спожитий природний газ.

Додатково нагадуємо, що здійснити оплату комунальних послуг можна:

• у відділеннях поштового зв’язку;
  • за допомогою онлайн-сервісів (особистий кабінет, платіжні системи "Ощад24", "Приват24", "МоноБанк" та інші.