ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ГОЛОВИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 31.08.2022 16:16

На виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки" Головинською сільською радою було ініційовано процес перейменування вулиць громади, які в тій чи іншій мірі пов’язані із комуністичним та націонал-соціалістичним режимами.

Відповідно до рішення сесії сільської ради від 20.05.2022 року № 845 «Про створення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків на території Головинської сільської ради», здійснено моніторинг об’єктів благоустрою на території Головинської сільської територіальної громади, назви яких пов’язані з російською федерацією та було визначено перелік вулиць Головинської сільської територіальної громади, назви яких пропонувалося перейменувати:

с.Злазне - вулиця Жовтнева

с.Злазне – провулок Жовтневий

с.Злазне – вулиця 1 Травня

с.Злазне - вулиця Колгоспна

с.Вигін - вулиця Гагаріна

с.Берестовець - вулиця В. Сидорова

02 червня 2022 року розпочалися громадські обговорення щодо варіантів назв вулиць та провулків, які підлягали перейменуванню.

Таким чином, за результатами громадських обговорень, висновків комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків на території Головинської сільської ради сесією Головинської сільської ради 26 серпня 2022 року було прийнято рішення № 865 "Про перейменування вулиць та провулку населених пунктів Головинської територіальної громади".

Таким чином, затверджені нові назви вулиць та провулку:

с. Злазне:

• вул. Жовтнева ⇒ вул. Миру
  • пров. Жовтневий ⇒ пров. Мирний
  • вул. 1 Травня ⇒ вул. Лесі Українки
  • вул. Колгоспна ⇒ вул. Затишна

с. Вигін:

• вул. Гагаріна ⇒ вул. Козацька

с. Берестовець:

• вул. Сидорова ⇒ вул. Героїв України

Додатково повідомляємо, що перейменування вулиць чи провулку для жителів сіл жодних наслідків не має (для прикладу документи, що посвідчують право власності на житловий будинок змінювати не потрібно!).

За необхідності можна буде звернутися у сільську раду, щоб отримати рішення про перейменування.