Через Державний аграрний реєстр аграрії можуть податись на дві програми держпідтримки

Дата: 28.09.2022 12:11

3100 гривень на 1 гектар оброблювальної землі (до 372 000 гривень)
 5300 гривень на 1 корову (до 530 000 гривень)

Таку підтримку від держави у цьому році можуть отримати агровиробники та громадяни, які займаються сільським господарством.

Для цього потрібно зареєструватися в Державному агарному реєстрі за посиланням та подати заявку на отримання коштів державного бюджету за однією із доступних програм

Умови отримання коштів:
♦ у власності та/або користуванні перебуває від 1 до 120 гектарів земель сільськогосподарського призначення для програми підтримки аграріїв, що займаються обробітком землі;
♦ мати у власності від 3 до 100 голів великої рогатої худоби (корів), ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства для програми підтримки власників ВРХ.

Звертаємо увагу, що останній термін подачі заявок на участь у програмі за обома напрямами – 15 листопада 2022 року.

Як зареєструватися у ДАРі?

Для реєстрації у ДАРі вам знадобляться: мобільний телефон, електронна пошта, кваліфікований електронний підпис (або BankID, якщо реєструється фізособа).

1. На сайті ДАР натисніть «Зареєструватися».

2. Пройдіть реєстрацію через кваліфікований електронний підпис або BankID

• реєстрація через КЕП: завантажте файл ключа; введіть пароль ключа;
  • реєстрація через BankID: натисніть BankID; оберіть банк, яким користуєтеся; пройдіть аутентифікацію через сайт банку.

3. Введіть свою електронну пошту та номер телефона.

4. Вам надійдуть п'ятизначні коди на пошту та телефон – введіть їх у відповідні віконця.

5. Надайте згоду доступу до персональних даних.

6. Натисніть «Зареєструватися». Готово!

Що робити після реєстрації?

Увійдіть до електронного кабінету та перевірте дані про вас:

1. На сайті ДАР натисніть «Увійти до кабінету».
  2. Пройдіть аутентифікацію за допомогою кваліфікованого електронного підпису або BankID (виключно для фізосіб).
  3. Після першого входу в Реєстр відкриється розділ Діяльність та активність. Вкажіть ваші напрями діяльності.
  4. Завантажте статут, якщо ви реєструєтеся як юрособа.
  5. У розділі «Персональні дані» додайте паспортні дані, дату народження і стать, основну електронну адресу та номер телефону, адресу для листування.
  6. Перевірте ваші земельні ділянки, інформацію про які автоматично завантажується з Державного реєстру речових прав та Державного земельного кадастру. Для цього перейдіть у розділ «Земельні ділянки».
  7. Перевірте кількість ваших тварин, інформація про яких автоматично підвантажується з Єдиного державного реєстру тварин. Для цього перейдіть у розділ Тварини.
  8. Якщо дані про ваші земельні ділянки або тварин є некоректними, зверніться до адміністраторів реєстрів у встановленому законом порядку з вимогою виправити дані. Після оновлення даних в реєстрах інформація в ДАР оновиться автоматично.