Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 29.09.2022 11:22

28 вересня під головуванням сільського голови Олександра БАЧУКА відбулося чергове засідання виконавчого комітету Головинської сільської ради.

З метою забезпечення права громадян на здобуття повної загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, раціонального використання коштів державного та місцевого бюджетів, члени виконавчого комітету своїм рішенням затвердили мережу закладів освіти Головинської сільської ради на 2022-2023 навчальний рік.

Прийнято рішення про затвердження Плану заходів щодо підготовки та відзначення у 2022 році 80-річчя Української повстанської армії, Дня захисника та захисниці України та Дня Українського козацтва

У зв’язку із поліпшенням житлових умов осіб, із числа дітей позбавлених батьківського піклування, а саме придбання житлового будинку за рахунок коштів державної субвенції члени виконавчого комітету прийняли рішення про зняття з квартирного обліку та виключення із списку громадян, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень однієї особи.

З метою захисту прав та законних інтересів дітей, позбавлених батьківського піклування, відповідно до висновків КНП «Головинського центру первинної медичної допомоги» Головинської сільської ради, подання служби у справах дітей прийнято рішення про продовження терміну опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Члени виконавчого комітету сільської ради розглянувши заяви громадян, надані ними відповідні документи, відповідно до Програми соціального захисту населення та підтримки населення Головинської сільської ради на 2022 рік, прийнято рішення про наданння матеріальної допомоги громадянам на лікування.

Всі питання порядку денного розглянуто на засіданні виконавчого комітету та прийнято відповідні рішення.