Акція з благоустрою "За чисте довкілля"

Дата: 04.10.2022 16:16

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів», доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 № 22265/27/1-10 щодо запровадження безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах нагадуємо про необхідність проведення осінньої акції з благоустрою «За чисте довкілля».

Запрошуємо всіх жителів громади, депутатів, керівників і працівників підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності, а також внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади  взяти активну участь в проведенні осінньої акції з благоустрою «За чисте довкілля» та «Дня благоустрою» на території Головинської територіальної громади в період з 04 жовтня по 25 жовтня 2022 року та долучитися до приведення в належний  стан територій місць проживання та загального використання прибудинкових територій, територій об’єктів малого та середнього підприємництва, установ та закладів комунальної власності, вулиць, доріг, зупинок автотранспорту, стадіонів, дитячих спортивних майданчиків, пам’ятників та місць почесних поховань, кладовищ і т.п.

Крім того, наголошуємо про необхідність дотриманням всіх заходів безпеки в умовах дії військового стану на території України, враховувати санітарно-епідеміологічну ситуацію на території громади в цілому, чинні протиепідемічні обмеження, встановлені нормативно-правовими актами Уряду України та дотримуватися Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства від 10.04.2006 № 105, на об’єктах благоустрою зеленого  господарства, відповідно до яких забороняється:

• вивозити і звалювати в не відведених для цього місцях відходи, сміття, траву, гілки, деревину, листя тощо;
  • спалювати суху рослинність, розпалювати багаття та порушувати інші правила протипожежної безпеки.