Взаємодія соціальних партнерів у напрямку попередження насильства

Дата: 08.12.2022 16:04

7 грудня 2022 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся «круглий стіл»  метою якого є привернення уваги до актуальних для суспільства проблем щодо подолання проявів насильства та підвищення рівня обізнаності та формування свідомості усіх верств населення щодо негативного ставлення до домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Захід відбувся на базі Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради,  за участю фахівців із соціальної роботи, практичного психолога та юрисконсульта установи, із залученням соціальних партнерів: завідувача відділу «Костопільське бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяни МАРЧУК, фахівця Рівненського районного відділу №3 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області Тетяни КОВАЛЬЧУК, начальника сектору превенції відділення поліції №2 Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області Юрія ВАСИЛЬЦЯ, головного спеціаліста відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Костопільської міської ради Юлії АНІСОВОЇ.

Актуальні питання впровадження в соціальний процес послуг практичного спрямування, що стосуються проблем пробації; дієва робота з особами, які звільнені від відбування з випробуванням в напрямку недопущення повторного вчинення правопорушення; алгоритм дій реагування на випадки насильства у сім’ї за ознакою статі; порядок виконання приписів щодо кривдників, реалізації Місцевої соціальної програми запобігання  та протидії домашньому насильству за ознакою статі - все це та багато іншого було обговорено в ході зустрічі для вироблення результативних кроків щодо подальшої спільної роботи.