ДОПОМОГА ВІД БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "ІЗОЛЯЦІЯ"

Дата: 12.01.2023 11:28

Завдяки оперативному реагуванню, постійній комунікації та чіткому алгоритму виконання умов договору про надання допомоги, вдалося реалізувати важливий у період блекаутів проєкт щодо забезпечення населення доступом до електроенергії в період її відсутності.

На даний момент наша Головинська громада одержала п’ять електрогенераторів, які вдалося придбати за кошти Європейського Союзу за сприяння Міжнародного благодійного фонду «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив»

Отримані електрогенератори будуть розподілені між Центрами сільської ради з постійним та  безперешкодним доступом населення до електроенергії. Дані Центри організовані в селах Іваничі, Берестовець, Перетоки, Ставок та Корчин.

Це суттєва підтримка, що допоможе нам пережити періоди відключення електрики.

Дякуємо за небайдужість та допомогу нашим громадянам!

Окрема подяка експертам організації ULEAD з Європою в Рівненській області за допомогу в пошуку та підготовці запиту про надання невідкладної допомоги для Головинської громади.

Для нас дуже важливо усвідомлювати, що ми не залишились самі в цей складний для нашої країни час і є організації, які готові надати нам підтримку та допомогу!

Спільними зусиллями - до Перемоги!

Все буде Україна!

______________________________

Невідкладна допомога для населення відбувається в рамках реалізації проєкту #ZMINA_2_0 фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст публікації є виключною відповідальністю Головинської сільської ради і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу

#EU4USociety #ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether