БУДЬ ПОМІТНИМ НА ДОРОЗІ!!!

Дата: 24.01.2023 16:21

У режимі економії електроенергії та світломаскування – вулиці наших населених пунктів не освітлюються.

Якщо ви пересуваєтесь вздовж неосвітлених доріг в темряві в чорному одязі, додайте погані погодні умови, крутий поворот або ями?.. В таких умовах пішохода на дорозі або узбіччі досить складно помітити.

Щоб убезпечити себе, пішоходам варто одягати на себе або ж прищеплювати на одяг чи сумку будь-який світлоповертальний елемент. Таким чином вони стануть більш помітними на неосвітлених вулицях.

Наявність світлоповертальних елементів на одязі значно підвищує безпеку дорожнього руху, оскільки таких пішоходів водій здатен помітити на значно більшій відстані, а значить, вчасно зменшити швидкість, збільшити бічний інтервал або зупинитись.
______________________________________________________________________________________
Шановні учасники дорожнього руху!
Перегляньте свою поведінку на дорозі, подбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей. Вдягайтесь помітно в темну пору доби. Будьте відповідальними пішоходами.
Бережіть себе і своїх близьких!