8 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2023 09:49

Сьогодні день вшанування кожного, хто боровся з нацизмом та всіх жертв Другої світової війни.

Жінки й чоловіки, воїни та мирні громадяни, діти й люди старших поколінь — усі вони загинули через божевільні амбіції людей, які розв’язали Другу світову війну.

На боці антигітлерівської коаліції вагомий внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, ціною мільйонів життів.

Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни Росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Чимало жахіть війни, які раніше асоціювалися з останнім глобальним конфліктом, стали реальністю в Україні внаслідок воєнних злочинів російської армії та керівництва РФ.

Сьогодні ми знову платимо кров'ю. Україна своєю жертвою і боротьбою з рашизмом нагадує людству — для миру недостатньо говорити "ніколи знову", його треба гарантувати спільними зусиллями.

Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного сусіда-злочинця. Міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас і всього цивілізованого світу.

Пам’ятаємо, боремося, перемагаємо!