ЮРИМ ЮРІЙ АДАМОВИЧ

ЮРИМ ЮРІЙ АДАМОВИЧ

06.05.1986 – 11.01.2023

старший солдат

Юрій ЮРИМ народився 06 травня 1986 року в селі Злазне. Навчався в Злазненській школі.

В останні роки працював у військовій частині в смт.Оржів, співав у церковному хорі.

Юрій брав участь в АТО та ООС на сході нашої країни. А з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну без роздумів знову став на захист Батьківщини.

Юрій завжди був усміхнений та веселий, вірний друг і товариш та просто хороша людина.

Юрій ЮРИМ був справжнім патріотом своєї країни. І віддав за неї найдорожче – власне життя… Загинув як справжній Герой – вірний Військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, її свободу і незалежність…

Загинув Юрій ЮРИМ 11 січня 2023 року внаслідок ворожого обстрілу м. Часів Яр Донецької області.

Похований на місцевому кладовищі в рідному селі Злазне.