МАЛИШЕВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

МАЛИШЕВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

24.06.1972 – 19.06.2023

солдат

Олександр МАЛИШЕВСЬКИЙ народився 24 червня 1972 року в селі Злазне. Навчався у Злазненській школі. В рідному селі Злазне минуло дитинство і юність нашого Захисника.

Понад 20 років тому життя завело Олександра МАЛИШЕВСЬКОГО до росії, куди він поїхав на заробітки. Там Олександр одружився і проживав весь цей час.

Але з початку повномасштабного вторгнення Олександр не зміг залишатися осторонь подій, які відбувалися в його рідній Україні. Він повернувся і, взявши до рук зброю, добровольцем пішов захищати рідну землю.

Олександр МАЛИШЕВСЬКИЙ приклад справжнього патріота, людини, яка понад усе на світі любила свою Батьківщину і віддала за неї найдорожче, що мала, – власне життя…

Загинув 19 червня 2023 року під час ворожого танкового обстрілу позицій наших захисників в районі н.п. Мала Токмачка Запорізької області.

Похований Олександр МАЛИШЕВСЬКИЙ на місцевому кладовищі в рідному селі Злазне.