З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2023 12:04

Конституція – це основа основ державності.

Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.
І ніхто не має права зазіхати на наші основні права, цінності та територіальну цілісність.

Наша Конституція чітко закріпляє наше спільне бажання та волю жити у демократичній державі.

Цей день – це щорічне нагадування для кожного, наскільки цінною і важливою є свобода і незалежність України!

Сьогодні Україна боронить від ворога ключові постулати своєї Конституції. Щохвилини наші військові протистоять російським окупантам, захищають суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість Батьківщини.

Весь український народ демонструє непохитну вірність та міць у важкій боротьбі за свої конституційні права та свободи. Правда на нашому боці.

Разом ми здолаємо всі перешкоди, переможемо і збудуємо сильну Україну на основі нашої Конституції.

Слава Україні!