ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИЯВЛЕННЯ ТА ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК БЕЗХАЗЯЙНОГО НЕРУХОМОГО МАЙНА

Дата: 08.08.2023 16:32

Головинська сільська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна:

Стадіон з будівлею спортзалу за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с. Базальтове, вулиця Шкільна, будинок .

Підстава:
 – Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна індексний номер 339790673 від 20.07.2023 року, номер запису 20377 від 20.07.2023 року.
 – Рішення про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна № 992 від 14.07.2023 року.
 – Рішення виконавчого комітету Головинської сільської ради № 40 від 29.05.2023 року, акт обстеження нерухомого майна, що має ознаки безхазяйного № 1 від 12.05.2023року.

Прохання можливих власників зазначеного майна протягом року з дня взяття на облік звернутися з підтверджуючими правовими документами для зняття його з обліку як безхазяйного до Головинської сільської ради Рівненського району Рівненської області за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с.Головин, вул. Вишнева, 1, інд. 35041.