🚮🌍«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

Дата: 18.09.2023 09:12

Головинська громада долучилася до загальносвітового руху в рамках проведення Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

15 вересня у населених пунктах громади працівники сільської ради, старостатів, закладів освіти, культури та учнівська молодь взяли участь у Всесвітньому дні прибирання «World Cleanup Day», який проходить у 24 регіонах країни під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

Разом із мільйонами учасників у 191 країні світу, Україна приєднується цього року до екоакції, метою якої є формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Чистота - справа спільна для всіх і кожного. Вдячні всім, хто відгукнувся і не лишився осторонь доброї справи.

Маленькими вчинками до великої ПЕРЕМОГИ!💙💛