В громаді виготовляють окопні свічки для військовослужбовців ЗСУ

Дата: 25.10.2023 12:41

Незабаром зима. Це холод, сирість, особливо в окопах. Окопна свічка – чудовий винахід, що допомагає зігрітись нашим воїнам у складних умовах. 🔥Кожна виготовлена свічка – це підтримка наших військовослужбовців в темну пору доби, це тепло наших сердець ❤️для українських захисників. Бо вони ті, хто забув про спокій та комфорт, ті, хто боронить Україну від ворога. Вони наші Герої!🇺🇦

Тож в громаді над виготовленням окопних свічок активно працюють в закладах освіти, культури та всі небайдужі громадяни. Допомагають хто чим може: одні приносять металеві баночки, картон, інші – віск, парафін. А працівники культури та освіти разом з учнями безпосередньо виготовляють окопні свічки.

Сила українців у тому, що ми дружні і згуртовані. Кожний робить свою справу максимально якісно та всі працюють на Перемогу.

Так, вчора, 24 жовтня працівники Головинського сільського будинку культури та здобувачі освіти Головинського ліцею передали виготовлені окопні свічки та шкарпетки, а також листівки та малюнки з побажаннями миру та вірою в ЗСУ, які поїдуть до наших захисників.

🤝Дякуємо всім, хто допомагає зігріти наших бійців!

Давайте дбати про наших військових разом, робити щодня щось потрібне і значуще, бо хто як не ми!

Все буде Україна!!!💙💛