До уваги власників житлових та керівників адміністративних будинків на території Головинської територіальної громади

Дата: 16.11.2023 11:04

На виконання вимог Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” та Закону України “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій” Головинська сільська рада звертається до власників житлових та керівників адміністративних будинків з проханням здійснення відповідних заходів щодо заміни табличок із застарілими назвами вулиць на будинках (назви яких містили символіку комуністичного тоталітарного режиму) на нові, згідно перейменованих вулиць.

Додаток: перелік перейменованих назв вулиць, провулку з зазначенням нових і старих назв.https://rada.info/upload/users_files/04526590/cc6ffba6bc0c9bd1ec11a42da98679a8.docx