До відома громадян - власників та спадкоємців земельних часток (паїв)

Дата: 16.11.2023 12:21

До 01 січня 2025 року всі власники або спадкоємці паїв повинні оформити право власності на свої ділянки

Статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натуру (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» визначено, якщо до 01 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки.

Невитребуваною є земельна частка (пай), на яку не отримано документа, що посвідчує право на неї, або земельна частка (пай), право на яку посвідчено відповідно до законодавства, але яка не була виділена в натурі (на місцевості).

Крім того, потрібно внести відомості про земельні ділянки частки (пай) до Державного земельного кадастру та провести державну реєстрацію речових прав до 2025 року.