Дата: 21.11.2023 10:48

Сьогодні в Україні відзначається День Гідності та Свободи. День, коли ми згадуємо доленосні події в нашій країні.

10 років тому українці продемонстрували всьому світу власні ідеали свободи та демократії. Тоді ми розпочали новий етап у захисті демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Пам’ятаймо мужність та самопожертву Небесної Сотні, єдність і масовість громадського спротиву проти поневолення та знищення української державності.

Гасло "Заряджені гідністю та жагою до свободи"... Це зв'язок подій десятирічної давнини - Революції гідності та нинішньої війни.

Гідність та Свобода – те, що в серці кожного українця, що допомагає виборювати незалежність та дасть нам силу перемогти!

Слава Україні!