Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 01.12.2023 09:16

30 листопада під головуванням сільського голови Олександра БАЧУКА відбулося чергове засідання виконавчого комітету Головинської сільської ради. В роботі засідання взяли участь 10 членів виконавчого комітету.

З метою захисту законних прав та інтересів дітей, на підставі рекомендацій комісії з питань захисту прав дитини члени виконавчого комітету прийняли рішення про участь батька у вихованні дітей та затвердили висновок про способи участі одного з батьків у вихованні дітей.

Прийняли рішення про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» двом жителькам с. Звіздівка.

Відповідно до Програми по матеріальній підтримці учасників бойових дій по Головинській сільській раді 2022 - 2024 роки зі змінами, надано допомогу двом військовослужбовцям, які отримали поранення під час виконання обов’язку військової служби.

Розглянувши заяви громадян, надані ними відповідні документи, відповідно до Програми соціального захисту населення та підтримки населення Головинської сільської ради на 2022-2024 роки, прийнято рішення про наданння матеріальної допомоги громадянам на лікування.

Всі питання порядку денного розглянуто на засідання виконавчого комітету та прийнято відповідні рішення.