Національний конкурс "БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2023" - "БЛАГОДІЙНІСТЬ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ"

Дата: 07.02.2024 12:05

Триває прийом заявок на національний конкурс „БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2023“ – „БЛАГОДІЙНІСТЬ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ“

Восени 𝟮𝟬𝟮𝟯 року стартував новий етап Національного конкурсу — «Благодійність на захисті України». У ньому можуть брати участь бізнесові структури, благодійні та громадські фонди і організації, волонтери, громадські діячі та благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 𝟭 січня по 𝟯𝟭 грудня 𝟮𝟬𝟮𝟯 року.

📌Щоб узяти участь, необхідно заповнити конкурсну заявку та надіслати її до 𝟯𝟬 квітня 𝟮𝟬𝟮𝟰 року (включно) до оргкомітету.

➡️ Деталі та додаткову інформацію шукайте на сайті: www.blagoukraine.org