Головинська територіальна громада
Рівненського району Рівненської області

Пробація з громадою, в громаді, для громади

Дата: 08.02.2024 15:46
Кількість переглядів: 166

Фото без опису

Пробація з громадою, в громаді, для громади

Поняття «пробація» з’явилося в українській мові у 2015 році з прийняттям Закону України «Про пробацію». 05 лютого 2024 року відзначається 9-та річниця ухвалення Закону України «Про пробацію».

Метою пробації є забезпечення безпеки громади, шляхом виправлення засуджених, а також запобігання вчинення ними повторних кримінальних правопорушень. Для запобігання вчиненню нових правопорушень для кожного клієнта пробації, залежно від його індивідуальних особливостей та життєвих обставин, розробляється індивідуальний комплекс заходів впливу на весь період наглядової пробації.

Особливу роль в ефективності пробації, для забезпечення безпеки суспільства, відіграє спільна, злагоджена робота із партнерськими організаціями, робота фахівців із соціальної роботи, працівників територіальних громад та її структурних підрозділів,  комунальних установ, представників громадських організацій та волонтерів.

08.02.2024, з нагоди відзначення 9 річниці з дня ухвалення Закону України «Про пробацію», з метою підбиття підсумків спільноїї діяльності та узгодження плану подальших спільних дій при роботі із особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі задля ефективного вирішення криміногенних потреб, виявлених у засуджених, Рівненським районним відділом №3 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області було проведено робочу зустріч за участю представників Костопільського управління Рівненської філії Рівненського обласного Центру зайнятості та Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради.

В ході заходу було узгоджено алгоритм спільних дій при роботі із особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, у яких виявлено різного роду криміногенні потреби. Також узгоджено план спільних дій та комунікації під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк. Пробація в Україні покликана забезпечувати безпеку суспільства та попередження вчинення нових повторних правопорушень особами, які їх вже вчиняли; це шанс особи на виправлення, адже особи, які вчинили правопорушення, в першу чергу потребують підтримки, а не осуду та ізоляції. 

Працюємо спільно на один результат.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь