ОГОЛОШУЄТЬСЯ МІСЯЧНИК З БЛАГОУСТРОЮ!

Дата: 02.04.2024 10:29

Весна – це не лише пора оновлення природи, але й чудовий час, щоб навести лад у нашій громаді.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Головинської сільської ради від 29.03.2024 № 27 «Про проведення місячника по благоустрою, затвердження Плану заходів щодо проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та «Дня благоустрою» на території населених пунктів Головинської громади» з 1️⃣ квітня по 3️⃣0️⃣ квітня 2024 року у Головинській громаді оголошується місячник благоустрою! У рамках акції 2️⃣0️⃣ квітня відбудеться День благоустрою населених пунктів нашої громади.

📍Чому це важливо?

Благоустрій – це не просто прибирання. Це турбота про наше довкілля, про комфорт і затишок, про те, щоб жити в красивому та охайному місці. Це можливість зробити нашу громаду кращою для себе, своїх дітей та майбутніх поколінь.

Що ми можемо зробити разом?

✅Прибрати прилеглу до будинку територію: двір, тротуар, клумбу.

✅Провести роботи з благоустрою на підприємствах, в установах та організаціях всіх форм власності, у тому числі закладів соціальної сфери та прилеглих до них територій.

✅Висадити нові декоративні зелені насадження, провести благоустрій існуючих зелених зон з посадкою дерев, кущів, квітників.

✅Взяти участь у суботнику: очистити вулиці, зупинки громадського транспорту від сміття.

✅Привести у належний санітарний стан кладовища, пам’ятники та місця почесних поховань.

✅Ліквідувати стихійні сміттєзвалища.

Чистота громади – справа спільна для всіх і кожного!

📷Не забудьте поділитися фотографіями своїх досягнень у соціальних мережах.

Не бійтеся роботи, адже вона робиться для нас самих, для наших дітей, для майбутнього!

🌿Нехай наша громада цієї весни розквітне чистотою!