Невідкладні знання та дії в умовах воєнного стану

Дата: 05.04.2024 11:09

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України №444 від 26.06.2013 року «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» та «Програми загальної підготовки працівників підприємств, установ, організацій до дій у надзвичайних ситуаціях» затвердженої наказом ДСНС №310 від 06.06.20214, з метою вивчення основних способів захисту та порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій,  фахівцем відділу із забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Рівненському районі центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України в Рівненській області, лейтенантом служби цивільного захисту Ружицькою Євою Дмитрівною для працівників Рівненського районного відділу № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, який здійснює свою діяльність на території Головинської, Деражненської, Костопільської та Малолюбашанської об’єднаних територіальних громад,  04.04.2024 року проведено захід на тему «Основні способи захисту і загальні правила поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану».

В ході заходу працівникам відділу було наголошено на правилах поведінки  у разі виникнення надзвичайних ситуацій та ознайомлено з можливостями сприяння у проведенні рятувальних та інших невідкладних робіт під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Під час проведення заходу працівники відділу мали можливість  набути практичні навики користування засобами індивідуального та колективного захисту.

Рівненський районний відділ №3

філії ДУ «Центр пробації»

у Рівненській області