День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2024 12:18

Щорічно 4 червня відзначають Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії. Його запровадила Генеральна Асамблея ООН.

Починаючи з 2014 року через військову агресію українські сім’ї та діти перебувають у постійній небезпеці, отримують травми, поранення і втрачають життя.
За інформацією державного порталу "Діти війни" станом на 2 травня 2024 року в наслідок збройної агресії РФ проти України Офісом генерального прокурора зафіксовано 1311 випадків поранення дітей та 545 фактів загибелі дітей.
 Проте такі дані не є остаточними, оскільки неможливо отримати достовірну інформацію через активні бойові дії i тимчасову окупацію частини території України.

Пам’ять кожної безневинної дитини – жертви агресії має бути вшановано в Україні.
Наша громада долучилась до щорічної акції «Голоси дітей», розмістивши на дереві дзвіночки, які символізують голоси дітей, чиї життя забрала війна.

Схилімо низько голови в скорботі та пам’яті сотень маленьких ангелочків, які тепер тримають небо над Україною.

Світла пам’ять та вічний спокій!